НЕГ "Гьоте" по известна в Бургас като Немската гимназия изпрати абитуриентите си. В събота следобяд те се събраха на Пантеона, където е едно от традиционните места за изпращания.

Тази година заради пандемията от COVID-19 изпращанията се провеждат по-късно, а не на 24 май.

Дванадесетокласниците от Немската гимназия показаха стил в облеклата си.

Сред завършващите се видяха и по-интересни избори на облекло.


