Спорт

„Монтана“ мушна 7 на трагедията „Нефтохимик“

03.11.2021 17:13

Георги РУСИНОВ

Кризата в някога славния бургаски футболен клуб „Нефтохимик“ продължава. Преди минути бургазлии завършиха кошмарно гостуване в Монтана, където отнесоха 7 гола от домакините. Монтанци се разправиха с „шейховете“ още през първото полувреме, когато вече водиха убедително с 4:0.

Първият гол за „Монтана“ падна още в 8-ата минута. Той бе дело на Мехди Уамри. В 20-ата Идрис Фудил отбеляза втория гол в мача. Само минута по-късно Стефан Цонков направи резултата класически. В 29-ата Росен Кръстев вкара за 4:0.

През второто полувреме, в 55-ата минута се гол вкара и Лиандро Мартис. Две попадения за крайния резултат 7:0 вкара Владислав Цеков в 62-ата и 84-ата минута на мача.

След поредната разгромна и унизителна загуба, „Нефтохимик“ остава на последно място във временното класиране на Втора лига с актив от 6 точки.

Очаквате ли COVID-19 пандемията да приключи през 2022-а?

Резултати

Мнения Общество
Тихомир Безлов: Надминахме Перу по смъртност
  03.11.2021 12:17

За съжаление, възможно е пикът на четвъртата вълна от коронавирус да е тази или следващат