Понеделник, 10 Яну 2022

Несебър Спорт

Три златни, един сребърен и един бронзов медал за несебърски каратеки

11.10.2021 17:16

Три златни, един сребърен, един бронзов медал и купа за "Best fighter" станаха притежание на несебърските състезатели по карате от клуб „Бушидо“. На международния турнир "ROMANIAN OPEN FULL CONTACT KARATE CUP 2021" - град Сибиу, Румъния, Виктор Байчев при мъже до 21 г., Стефан Димитров при Кадети и Велизар Киров при деца до 14 г. бяха безкомпромисни и завоюваха златните медали. Драгомир Антов направи отличен дебют и спечели сребърния медал при деца до 12 г., а Атанас Димитров спечели бронза при деца до 14 г.

Отлична  оценка за представянето си  получи Виктор Байчев, който бе удостоен с почетния приз за най-добър боец на турнира.

Състезанието бе последна проверка за кадетите и юношите преди Европейското първенство през ноември в гр. Орадя, Румъния.

Очаквате ли COVID-19 пандемията да приключи през 2022-а?