Две жени от Сливен са загиналите при вчерашната тежка катастрофа на пътя Айтос – Карнобат, съобщиха от ОДМВР – Бургас.
Сигналът за инцидента е получен около 10:30 часа на 24 юни в Районното управление в Карнобат. По първоначални данни лек автомобил „Ланчия Ипсилон“ със сливенска регистрация е излязъл извън пътното платно в отсечката между селата Глумче и Кликач и е катастрофирал.
При произшествието на място са загинали 57-годишната жена, управлявала автомобила, и нейната 57-годишна спътничка, също от Сливен.
Телата на двете жени са транспортирани за аутопсия в отделението по „Съдебна медицина“ към УМБАЛ – Бургас.
По случая е образувано досъдебно производство. Причините за катастрофата се изясняват.

