Сряда, 21 Юни 2023

Спорт

Днес от 13:00 часа гледаме по телевизията четвъртфиналния мач на баскетболния Черноморец

21.03.2023 11:17

Финалният турнир за купата на България при баскетболистите с участието на осемте най-добри отбора у нас стартира днес и ще продължи до 24 март. Домакин е зала "Арена София".

Първият четвъртфинален двубой ще противопостави лидера в НБЛ "Рилски спортист" и бургаския "Черноморец". Мачът е с начален час 13:00. Ще го гледаме пряко в ефира на Макс спорт.

Всички от селекцията на треньора Васил Евтимов заминаха с добро настроение за столицата. То е продиктувано от добрата спортна форма на "акулите" и успеха срещу "Рилецо" насред Самоков преди дни в мач от 25-ия кръг в НБЛ с разлика от 15 точки. Единственият под въпрос и с малки шансове да се включи е Николай Титков. Гардът не е възстановен напълно от контузия в глезена, но отпътува с групата за София.

Рефери на мача "Рилски спортист" - "Черноморец" ще бъдат Венцислав Великов, Калоян Костов и Стефан Стефанов.

Всички мачове от четвъртфиналите за купата на България по баскетбол във вторник ще бъдат излъчени пряко по Макс спорт.

Ето и цялата програма за днес:

13:00 часа: "Рилски спортист" - "Черноморец"

15:15 часа: "Левски" - "Берое"

18:00 часа: ЦСКА - "Спартак" Плевен

20:15 часа: "Балкан" - "Ямбол"

На полуфиналите, които са в сряда, ще се срещнат победителите от първите два мача и съответно от среща №3 и № 4.

Бизнес Мнения Общество
Стоян Панчев, икономист: Въвеждането на таван на цените ще създаде повече проблеми
  19.03.2023 17:01