Събота, 25 Дек 2021

Спорт

Нефтохимик остава във Втора лига

23.05.2021 09:33

Нефтохимик остава в Професионалния футбол! Това се случи след равенството 1:1 като гост на Спортист (Своге) в мач от 34-я кръг на Втора професионална лига! В същото време прекия конкурент Локомотив (Горна Ораховица) загуби категорично с 3:0 от Септември (София) и Нефтохимик остава на спасителния бряг с 2 точки разлика пред прекия конкурент.

Срещата започна равностойно като в самия край на полувремето легендата на Нефтохимик Диян Христов отбеляза за Спортист (Своге) за 1:0. Второто полувреме започна по-добре за бургазлии и те успяха да изравнят чрез Раел Лолала, който успя да премине през вратаря на домакините и да отбележи. До края на срещата Нефтохимик опитаха да спечелят мача, но срещата завърши при резултат 1:1.

Въпреки равния резултат Нефтохимик остава във Втора професионална лига и продължава да мечтае!

Справяте ли се с поскъпването на стоки и услуги?