Петък, 25 Юли 2025
    
Бургас Любопитно

Музика под открито небе в парк "Росенец" на 1 и 2 август

  24.07.2025 14:07  
Музика под открито небе в парк \

Шестнадесетото издание на фестивала на открито Sun Tribe Open Air ще бъде на 1 и 2 август в парк „Росенец“ край Бургас. Програмата в двата фестивални дни включва диджеи и изпълнители в най-разнообразни музикални стилове. 

Тази година главната сцена ще е посветена изцяло на транс музиката, докато втората сцена ще представи дръм енд бейс, хаус, техно и всичко между тях. И двете сцени ще са с ново, по-качествено озвучаване, а както винаги специален екип ще се погрижи за визуализациите и 3D мапинга.

Мястото на събитието по традиция е поляната на парк „Росеценец”, в близост до хижа „Странджа“, на 15 километра южно от град Бургас. До спирка „Хижа Странджа” може да се стигне както с автобус № 5, така и с линиите, обслужващи Южното Черноморие. 

Мястото е избрано съобразно една от основните цели на събитието, а именно свободният достъп – фестивалът винаги е бил и винаги ще бъде безплатен.

Проектът се осъществява с финансовата подкрепа на Община Бургас и е част от кандидатурата на града за европейска столица на културата през 2032 г.


Анкета

„Коя е песента ви фаворит в „Бургас и морето“ тази година?“


Резултати

Мнения

Мнения
Делян Пеевски: Вие ме усетихте със сърцата си и заедно успяхме! Благодаря!
  25.07.2025 21:24      

Преди една година поех отговорността да ви върна ДПС и днес ДПС и неговото НОВО НАЧАЛО са факт!&n