Петък, 09 Юни 2023

Спорт

Нефтохимик и Дея с важни за класирането срещи

10.03.2023 16:44

Дербито от 19-ия кръг в Супер Волей между ЦСКА и бургаския "Дея Спорт" е в неделя от 18:00 часа в столичната зала "Васил Симов". Пряко ще го излъчва b1b.box TV. До голяма степен изходът от този мач ще даде насока около крайното класиране в челото на родния волейболен елит преди плейофите.

Преди тази среща ЦСКА е на второ място с 40 точки. "Дея Спорт" е на пета позиция с 37 точки. На практика чиста победа за нашите ще им увеличи шансовете не само за място в четворката, но и за Топ 3 в редовния сезон.

"Нефтохимик 2010", който поведе в класирането с 42 точки, след успех с 3:0 срещу аутсайдера "Славия" в четвъртък вечер, гостува в Дупница на "Марек Ивкони".

Мачът между двата тима от този 19-ти кръг в Супер Волей е днес, петък, от 18:00 часа. Също ще го гледаме в ефира на b1b. box.

Анкета

Мнения

ИЗБОРИ 2023 Мнения
Председателят на РИК-Бургас към СИК-овете: Не бързайте! 5-10 минути спестени, може да се окажат 5-6 часа
  09.03.2023 16:15

Образци на протоколите може да получи всеки член на комисия, за да се запознае предварите