Събота, 08 Яну 2022

Спорт

Черноморец запазва шансове за класиране с разгромна победа

23.05.2021 10:00

Черноморец разгроми с 4:0 Левски Карлово в предпоследния 33-ти кръг на Трета лига – Югоизток. Акулите преследваха задължителна победа, за да съхранят шансовете си за промоция във Втора лига. След успеха, всичко ще се реши в последния кръг, в който бургазлии гостуват на Карнобат, а Марица приема Борислав (Първомай).

Домакините започнаха ударно срещата и на практика решиха мача още преди почивката, когато вкараха цели 4 гола. Мирослав Радев откри след само 5 минути игра, като засече чудесен извеждащ пас на границата на вратарското поле. Мариян Тонев покачи на 2:0 с удар от много малък ъгъл, а след още 3 минути Нуретин Пюскюлю вкара с глава след корнер.

Мариян Тонев вкара в 39-тата минута и четвърто попадение с изстрел от 25 метра в горния десен ъгъл на вратата.

На полувремето „сините“ таланти от набор 2001 и 2002 получиха купа за победители в първенството. Отличието им бе връчено от Георги Виделов.

През втората част акулите намалиха оборотите и в мача нямаше повече голове. Все пак двата отбора си удариха по една греда.

Анкета

Очаквате ли COVID-19 пандемията да приключи през 2022-а?

Резултати

Мнения

Мнения Общество
Бургаският кардиолог д-р Ралица Чавдарова:  Хора над 35-40 години трябва да провеждат профилактични прегледи за сърце
  09.10.2021 13:01