Спорт

Отбор от монтанско село разгроми Нафтата насред Бургас

20.09.2020 12:50

Кариана (Ерден) съсипа Нефтохимик при визитата си на "Лазур" от седмия кръг на Втора лига.

Ерденчани постигнаха нова победа на сметката си и след успеха с 4:0 като гости събраха 16 пункта в своя актив и са втори, само на три от лидера Локомотив (София).

Бургазлии от своя страна са последни със само две точки в актива си.

Начало на голеадата даде Борислав Дамянов, който вкара в 17-ата минута и откри резултата за тима от монтанското село.

В 35-ата минута Николай Дичев, който е централен бранител, реализира дежурното си попадение през настоящата кампания и удвои.

В 47-ата минута капитанът на гостите Евгени Игнатов също бе точен и направи резултата класически в полза на отбора от Ерден.

В 59-ата минута се разписа и юношата на Монтана Владислав Цеков - Каската.

Очаквате ли COVID-19 пандемията да приключи през 2022-а?