Събота, 12 Юли 2025
    
Крими

Дебора влезе в съда безмълвна

  11.07.2025 15:24  
Дебора влезе в съда безмълвна

Фолк дивата Дебора влезе в поморийския съд, където ще се гледа мярката й за неотклонение. Певицата не направи изявления пред журналистите.

35-годишната софиянка е задържана за 72 часа, след като шофирала с 3.14 промила алкохол в кръвта и предизвикала катастрофа край Поморие. Малко преди инцидента граждани подали сигнал, че колата й се движи неадекватно на входа на Бургас. Певицата пътувала с 6-годишния си син, когато се ударила в автомобил на семейство от Молдова, в който също е имало 2-годишно дете.

Катастрофата е станала около 17:40 ч. между двете кръгови кръстовища за Поморие и Каменар. За щастие, няма сериозно пострадали. Алкохолната проба на Иванова показала стойности над три пъти над допустимото. Пробите за наркотици са отрицателни.

Дебора е привлечена като обвиняема за шофиране в нетрезво състояние в условията на повторност. Тя вече има две условни присъди за същото деяние, последната от които е в изпитателен срок. Ако бъде призната за виновна ще изтърпи и последната си условна присъда.


Анкета

„Коя е песента ви фаворит в „Бургас и морето“ тази година?“


Резултати

Мнения

Бизнес Мнения
Фрапорт залага на по-силен сезон и нови пазари за Летище Бургас
  11.07.2025 10:37      

  Силвия Шатърова Магдалена Динева По време на официалното откриване