Легендата на българската музика Кичка Бодурова гостува на Бургаския зоопарк. Това съобщи самата тя във Фейсбук профила си. Тя е подарила на зоопарка две пухкави мъничета - момченце и момиченце патенца.
"Ето къде са моите патенца- в зоопарка на моя любим Бургас! Бях толкова топло посрещната. И съм сигурна, че предадох Коко и Кей в най- добрите ръце", пише певицата.
Освен това тя се похвали, че е погалила и едно ламче родено предишния ден. "Прекрасен зоопарк, създаден от хора, обичащи света и всяко живо същество. Направен парк като ранчо - останах толкова приятно изненадана!", споделя удивлението си Бодурова.
И изразява увереност, че нейните фенове ще посетят парка, когато дойдат на концерта й в Бургас в края на август. "Пък моите съграждани винаги, когато искат да се порадват на невероятния свят на животинките!", завършва изпълнителката.